Genel

Yine Bilgim kazandı

Yazan: HaberVs

Hakan Cönbezhconbez@medyakronik.com İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde yapılan Öğrenci Birliği seçimlerinin galibi yine Bilgim grubu oldu. Üçüncü defa hem de üst üste bu zaferi kazanarak iktidara gelen grup, aynı zamanda bir ilki başardı. Seçimler boyunca Armada ile rekabet eden Bilgim, seçimler bitip sandıklar açılınca yüzü gülen taraf oldu. Armada ve Bilgim gruplarına alternatif olan Random ise beklenildiği […]

Hakan Cönbez
hconbez@medyakronik.com

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde yapılan Öğrenci Birliği seçimlerinin galibi yine Bilgim grubu oldu. Üçüncü defa hem de üst üste bu zaferi kazanarak iktidara gelen grup, aynı zamanda bir ilki başardı. Seçimler boyunca Armada ile rekabet eden Bilgim, seçimler bitip sandıklar açılınca yüzü gülen taraf oldu. Armada ve Bilgim gruplarına alternatif olan Random ise beklenildiği gibi fazla oy alamadı.

Şimdi merak edilen konu ise seçim kampanyaları boyunca Bilgim’in vaat ettiklerini yerine getirip getiremeyeceği. Bu vaatlerin temelinde, öğrenciyi ön planda tutmak, haklarını korumak ve onları yönetime ezdirmemek vardı. Önümüzdeki aylar, Bilgim grubunun vaatlerinin gerçekle ne kadar bağdaştığını gösterecek. Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Yorum yazın